ANIMUS a ANIMA (soulad Adama s Evou a Lilit)

ANIMUS a ANIMASebezkušenostní, prožitkový seminář pro ženy s prvky šamanismu, rituálů, meditací – imaginací, arteterapie (práce s hlínou apod.), spontánního prožitkového tance, astrologických vhledů a konstelací. Pomáhá především k pochopení a k přijetí sebe sama, k přijetí své mužské a ženské stránky – světlé i temné.

Tento seminář navazuje na mé články o Černé luně neboli Lilit, které od začátku roku 2015 píšu pro časopis Kvalitní život a také je pokračováním semináře LILIT a EVA, který bude 5. – 6. 9.2015. Více zde: http://www.psychoterapeutka.eu/lilit-a-eva/

Kde: Centrum Rybalka, Rybalkova 55, Praha (www.rybalka.cz)
Kdy: 10.10. – 11.10.2015
Sobota od 9hod do cca 20hod
Neděle od 9hod do cca 18hod
Cena: 2700,-kč (v ceně je i výtvarný materiál na výrobu 2 artefaktů z hlíny)

Kapacita je omezena na max. 14 žen.

Místo si rezervujte na emailu: petrunila@centrum.cz, nebo na tel: 724979756. K plné rezervaci je nutné zaslat zálohu 2000,-kč na č.účtu: 167194724/0300 do 2.10.2015.
Do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno, své datum, čas a místo narození pro sestavení astrologického horoskopu.

S sebou: karimatku, deku, černé a květované šaty nebo sukně nebo šátek či jiné oblečení, kalhoty, krém na ruce, pastelky, psací potřeby, šátek nebo klapky na oči, černou a bílou svíčku, tlusté ponožky a čepici, a samozřejmě dobrou náladu :o)

ANIMUS a NIMANa semináři prožijete vzájemný vztah a interakci mezi Evou (světlá část našeho ženství) a Lilit (temná část našeho ženství) a také Adam (naše mužství). Uvědomíte si, ve kterých oblastech svého života mužský a ženský archetyp ANIMUS a ANIMA nevědomě projevujeme či potlačujeme. Procítíme si kvality Evy a Lilit a jejich spolupráci s Adamem. Každá žena si projde svůj vlastní individuální proces transformace, který bude zesílen podporou skupiny. Dozvíte se astrologický kontext vašeho vnitřního muže a vnitřní ženy.

Lilit je temná žena v našem nitru. Je spojena s mystickým a magickým vedením naší ženské duše. Přináší poznání, které pro Evu zůstává nedostupné, pokud s ní není v kontaktu.
Lilit byla První ženou Adama, jeho milenka. Je to část ženství, odštěpek ženy, která zvolila život v temnotě. V ní je obsaženo vše traumatizované a bolestné, co žena nese. Nese v sobě aspekt smrti. Lilit život zabíjí, ale zároveň pokud je třeba, pomůže a inspiruje nás svými kvalitami v krizi. Lilit muže svádí, inspiruje, ale především ničí. Je plná ublížení, zlosti, bolestí, odmítání, rebelie, nespoutanosti a pudové divokosti.

LILIT a EVAEva je světlá žena v našem nitru. Je praktická. Stává se mistryní v každodenních dovednostech.
Eva byla Druhá žena Adama, jeho manželka. Žena, která pro svou úplnost zvolila život v partnerství s Adamem, v úctě a lásce. Eva je matkou, životem, tvorbou, rozvojem a sjednocením. Eva miluje muže, je jim podporou, pečuje o ně laskavě a na nespoutanou Lilit žárlí. Eva je milující, radostná, podporující, povznášející, hravá, tvořivá, zvědavá ale i poslušná.

Adam je náš vnitřní muž, náš ochránce a dobyvatel. Je bojovníkem a aktivistou našeho života. Zasévá nápady a cílí. Ochraňuje naši ženskou tvorbu a podporuje ji. Podílí se na tvorbě nového života.

Na všechny úžasné ženy se těší
Yamuna
www.psychoterapeutka.eu, www.mamjirada.com
Tel: 724979756