Ceník

Volné termíny jsou zde: www.psychoterapeutka.eu.

Jsem k zastižení v Praze a Brně.

Termíny nutno domlouvat telefonicky na 724979756 nebo na emailu: umay@centrum.cz. Termín je váš až po mém potvrzení smskou nebo emailem.

Pokud zrovna neberu telefon, pracuji s klientem nebo klientkou a máte-li vybraný termín, který je volný (NENÍ RUDĚ ČERVENĚ OZNAČENÝ V KALENDÁŘI),  jen mi napište smsku nebo email. Děkuji.

Fialové a Zelené termíny jsou volné a červené vždy obsazené.

 

Podle volných termínů mi dejte vědět, jaký se Vám hodí. Abychom se mohli domluvit, co je pro Vás nejlepší, napište mi email, pokud si nejste jisti, a popište, co Vás trápí a já se Vám ozvu a navrhnu, co bude nejlepší.
Děkuji za pochopení.

Termíny individuální ARTETERAPIE nevypisuji zvlášť – je nutné se na nich domluvit osobně telefonem nebo emailem.

Prosím, mějte vždy přesnou částku s sebou.

 

 

Access Bars® terapie - clearingy pro konkrétní témata, práce s otázkami plus spuštění Bars:

1.500,-kč/ trvá celkem 1  – 2 hodiny 

(ideální je projít tři sezení za sebou, aby se změna zafixovala v rozmezí max. tři týdny mezi sezeními)

Access Bars® terapie + chanelling pro vás během terapie:

2.000,-kč/ trvá  celkem 1  – 2 hodiny

(ideální je projít tři sezení za sebou, aby se změna zafixovala v rozmezí max. tři týdny mezi sezeními)

 

Tělesné procesy, které nabízím po svém absolvování FOUNDATION, což je nadstavba Access Bars:

Při všech tělesných procesech se klienta, který je vleže, dotýkám na jeho oblečeném těle.

  • Biomimetická a biomimetrická mimika – biomimetika je to, co zakotvíte do těla, když se snažíte napodobit nebo pochopit ostatní. Biomimetrika je, jak se snažíte najít své místo v prostoru někoho jiného. Jako například, když máte vztah a snažíte se přizpůsobit, aby jste mohli být spolu. Biomimetické je to, co je uzamčeno do vašeho těla a biomimetrické je to, jak se snažíte najít místo ve vztahu k ostatním. Tělesný proces, který čistí tyto otisky je vhodný při genetických obtížích, při hluboké zátěži na psychické, ale hlavně na fyzické úrovni. Je nutné tímto procesem projít opakovaně. Uvádí se, že vhodné je u dospělého 200 až 300krát během jednoho roka, aby se člověk očistil od všech vlivů mužské, ženské linie, rodičů, genetické zátěže z minulosti atd. Ošetření se provádí vleže. Dotýkám se při něm hlavy a křížové kosti na oblečeném klientovi či klientce. Je vhodné i pro děti, ty nepotřebují tolik ošetření, stačí jim jich méně. Kolik ošetření je nutných je vždy individuální. Proces trvá cca 60min. Cena za jedno takové ošetření je 1500,-kč.

 

  • TSS – Trifold Sequencing Systems (Trojnásobné sekvenční systémy) - tento tělesný proces je hodný kombinovat se spuštěním Bars při Access bars terapii – pomáhá očistit dlouhodobé nánosy po braní léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí zároveň všechny traumatické zkušenosti, které způsobují opakovaný návrat a opakované znovuprožívání jakéhokoliv traumatu jako by to bylo včera a stále dokola. K tomuto tělesnému procesu mám k dispozici i podpůrná čistící prohlášení, která na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování. Cena za toto ošetření s čistícími prohlášeními společně s Access bars je 2300,-kč. Trvá 60 až 90min dohromady.

 

  • Buněčná paměť (Cellular Memory) - pokud máme trauma uložené v těle například z nějakého úrazu, nebo máme bolavé místo v těle, prošli jsme operací, můžeme jít do toho místa a spustit vytvoření celulární paměti a napravit dané místo na buněčné úrovni. Tělo tak dostane šanci se rozhodnout se uzdravit, tento tělesný proces lze použít na lidech i zvířatech. Cena za toto ošetření je 1500,-kč. Trvá cca 60min.

 

  • De-Molekulární Manifestace a Molekulární De-Manifestace – De-MM je proces, ve kterém se molekuly promění v něco jiného, než jaké jsou nyní. MDe-M slouží ke zmizení toho, co v těle nechceme – nádor apod. Cena za toto ošetření je 1500,-kč. Trvá  cca60min.

 

  • MTVSS – Molecular Terminal Valence Sloughing Systém (Systém pro uvolnění moleculární terminální valence) – představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme tyto energie uvnitř těla. Je vhodné projít 20 až 30 ošetření během 10 týdnů a tím si zajistit totální restart v těle. Má dvě variantyjedna je celotělová a druhá je pro posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny)Cena za toto ošetření (buď varianta jedna nebo varianta dvě) je 1500,-kč. Trvá cca 60min.

 —————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Jsem certifikovaná Moon Mother®. Mohu poskytovat a podporovat ženy v celosvětovém Požehnání lůna – Worldwide Womb Blessing ® od Mirandy Gray.

Více informací  o této akci a možnost zaregistrovat se na jeden časový  i datumový termín na 5 termínů v každém roce najdete na www.wombblessing.com

Mohou se registrovat i muži, na audio meditaci pro ně na tuto akci pracuji.

Dále jako certifikovaná Moon Mother® poskytuji léčení lůna (cena je 500,-kč), které slouží k vyrovnání energie v lůně a k harmonizaci všech 4 archetypů (panna, matka, čarodějka a vědma).

Dále nabízím individuální WOMBBLESSING® – Požehnání lůna (cena je 700,-kč). Termíny je nutné si domlouvat telefonicky na tel: 724979756.

Rituály pro první menstruaci a Požehnání lůna pro matky a jejich dcery, které mají čerstvě menstruaci je nutné domlouvat individuálně nebo si všimnout vypsaných termínů v kalendáři.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

Individuální intimní terapeutické léčení

TERAPIE HLUBOKÝM DOTEKEM® :

 

    • VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ:

Součástí THD® - Vaginálního mapování je i Gluteální mapování, které je při prvním setkání.

Předplacené THD® - Vaginálního mapování - vždy 3 setkání (každé na 3 hodiny práce s tělem plus 1 – 2 hodiny povídání a příprava před a po terapii – tj. dohromady 9 hodin práce s tělem a minimálně 4 hodiny na povídání a předpřípravy a popřípravy):

21.000,-kč dopředu na účet 167194724/0300 před prvním setkáním.

Pokud žena potřebuje po prvních třech setkáních do jednoho měsíce od proběhlých tří setkání další THD® - Vaginálního mapování, cena se pak hradí jednotlivě za každé následující setkání 1.500kč/1 hodina.

Většině žen, které ke mně chodí na tuto terapii, ale stačí, k významné životní změně v sexuálním životě i v osobním životě, pouze tři setkání. Tato terapie je unikátní, velmi silná, intenzivní a účinná a má autorská, chráněna ochrannou známkou, nenaučil mne ji nikdo, inovovala se mi letitou praxí s klientkami. Nabízím ji již 5tým rokem. Během třetího setkání dostávají klientky navíc ode mne doporučenou literaturu, domácí úkoly na celý měsíc, pro sebe i pro práci s partnerem, další finty a cvičení pro prohloubení a zintenzivnění prožívání potěšení.

Objednávejte se vždy na všechny tři setkání dopředu – nutno domluvit tři termíny, dva blízko sebe (hned po sobě, nebo obden) a třetí s odstupem maximálně týdne od druhého setkání  – objednávejte se s ohledem na svůj cyklus. Ideálně v době po vaší menstruaci.

  • GLUTEÁLNÍ (hýžďové) MAPOVÁNÍ:

Gluteální mapování (aktivace sexuální – životní energie, propustění strachů a stresu – pro ženy) – 3000kč/2 hodiny – nebo 4000kč/3hodiny

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

 

 Skupinové Rodinné konstelace středeční nebo čtvrteční večerní od 19hod (cca 4- 6 hodin společné práce):

Kdo si staví konstelaci: 1.200kč

Kdo se jen účastní: 700kč

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

 

Individuální Arteterapie:

Varianta – domácí tvorba a hodinové konzultace nad pracemi:

5 setkání = 5 hodin = 5.000kč

10 setkání = 10hodin = 10.000kč

Varianta – tvorba pod mým vedením různými technikami:

1.700kč/2hodiny

(v ceně je zahrnut materiál – je nutné předplatit si min 5 sezení = 8.500kč, nebo ideálně 10 sezení = 17.000kč – po sobě)

Skupinová Arteterapie a artefiletika (Akreditovaný seminář od MŠMT pro učitele):

7.900kč/3víkendy = 40,5 lektorského času (při počtu minimálně 8 účastníků)

 

 

 

Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf