LILIT a EVA

Lilit a EvaSebezkušenostní, prožitkový seminář pro ženy s prvky šamanismu, rituálů, meditací – imaginací, arteterapie (práce s maskou apod.), spontánního prožitkového tance, astrologických vhledů a konstelací. Pomáhá především k pochopení a k přijetí sebe sama, k přijetí své světlé i temné (odmítané) stránky, své bílé i černé, své hodné i zlé tváře.

Tento seminář navazuje na mé články o Černé luně neboli Lilit, které od začátku roku 2015 píšu pro časopis Kvalitní život. Mnohé ženy mne přemlouvaly k přípravě tohoto jedinečného semináře, tak jim vycházím vstříc.

Kde: Centrum Rybalka, Rybalkova 55, Praha (www.rybalka.cz)
Kdy: 5.9. – 6.9.2015
Sobota od 9hod do cca 20hod
Neděle od 9hod do cca 18hod
Cena: 2700,-kč (v ceně je i výtvarný materiál na výrobu masky)

Kapacita je omezena na max. 14 žen.

Místo si rezervujte na emailu: petrunila@centrum.cz, nebo na tel: 724979756. K plné rezervaci je nutné zaslat zálohu 2000,-kč na č.účtu: 167194724/0300 do 31.8.2015.
Do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno, své datum, čas a místo narození pro sestavení astrologického horoskopu.

S sebou: karimatku, deku, černé a květované šaty nebo sukně nebo šátek či jiné oblečení, krém na obličej, pastelky, psací potřeby, šátek nebo klapky na oči, černou a bílou svíčku a dobrou náladu :o)

Lilit a EvaNa semináři prožijete vzájemný vztah a interakci mezi Evou (světlá část našeho ženství) a Lilit (temná část našeho ženství). Uvědomíme si, ve kterých oblastech svého života tyto archetypy nevědomě projevujeme či potlačujeme. Procítíme si kvality Evy a Lilit a tím je v sobě zharmonizujeme a dáme do souladu. Budeme vědomě pracovat se svou Lilit, abychom věděly v jakých situacích ji Eva potřebuje. Každá žena si projde svůj vlastní individuální proces transformace, který bude zesílen podporou skupiny. Dozvíte se v jakém znamení je vaše Lilit a jak se charakteristicky projevuje.

Lilit je temná žena v našem nitru. Je spojena s mystickým a magickým vedením naší ženské duše. Přináší poznání, které pro Evu zůstává nedostupné, pokud s ní není v kontaktu.
Lilit byla První ženou Adama, jeho milenka. Je to část ženství, odštěpek ženy, která zvolila život v temnotě. V ní je obsaženo vše traumatizované a bolestné, co žena nese. Nese v sobě aspekt smrti. Lilit život zabíjí, ale zároveň pokud je třeba, pomůže a inspiruje nás svými kvalitami v krizi. Lilit muže svádí, inspiruje, ale především ničí. Je plná ublížení, zlosti, bolestí, odmítání, rebelie, nespoutanosti a pudové divokosti.

Lilit a EvaEva je světlá žena v našem nitru. Je praktická. Stává se mistryní v každodenních dovednostech.
Eva byla Druhá žena Adama, jeho manželka. Žena, která pro svou úplnost zvolila život v partnerství s Adamem, v úctě a lásce. Eva je matkou, životem, tvorbou, rozvojem a sjednocením. Eva miluje muže, je jim podporou, pečuje o ně laskavě a na nespoutanou Lilit žárlí. Eva je milující, radostná, podporující, povznášející, hravá, tvořivá, zvědavá ale i poslušná.

Na všechny úžasné ženy se těší
Yamuna
www.psychoterapeutka.eu, www.mamjirada.com
Tel: 724979756