Menstruace je malý porod

378x520-https---fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net-hphotos-ak-frc3-t1-1900100_584842778271858_256613377_n (1)

Při léčení ženství jedné klientky pomocí vaginálního mapování jsme přišly na zajímavou souvislost mezi porodními bolestmi a menstruací. O část jejího příběhu bych se s vámi chtěla podělit.

Klientka porodila ze zdravotních důvodů dítě císařským řezem. Na uvolňování a léčení jizvy z porodu jsme pracovaly minule a nyní se více věnovaly léčení zkušeností její vagíny. Při mapování prožívala bolesti a vypuzování dítěte – vlastně „rodila“. Její tělo si na buněčné úrovni pamatovalo, že porod měl projít touto přirozenou cestou rodidly, jejím přirozením. Tato informace a neodžitá bolest se jí uložila ve vagíně a mapováním mohla vyjít ven s křikem, stahy, pohyby pánví a dýcháním. Klientka mi říkala, že jí při doteku uvnitř její vagíny na místě, kde se tato zkušenost uložila, bolí i v boku (křeč a bolesti v boku a v zádech jsem jí masírovala při procesu mapování a pak i po něm) a že bolest jde i do zad, odkud ji zná z doby, kdy má menstruaci. A došlo nám, že neodžitá bolest z porodu se jí připomínala při každé menstruaci, kdy se tělo ženy přirozeně čistí a vypuzuje neoplodněné vajíčko se všemi obaly – menstruace je tedy takový malý porod.

Těším se na zprávy od ní, až bude menstruovat a bude moci prožívat svou menstruaci s menšími bolestmi než dosud. Těším se i na další ženy, které se s odvahou podívají na svá zranění a dovolí si i prožívat naplno potěšení díky technice vaginální mapování.

4 archetypyPro ženy, které svou menstruaci prožívají podobně jako tato klientka je vaginální mapování dobré podpořit i léčením s našimi vůněmi z projektu MÁM JI RÁDA (www.mamjirada.com) – konkrétně s vůní archetypu Vědma, která obsahuje esence a záměr pomáhající léčení bolestivé menstruace a všech témat s menstruací spojených (stud, odpor ke krvi apod.). Tato exkluzivní vůně je i s dalšími vůněmi všech 4 ženských archetypů k dostání v našem eshopu: http://www.mamjirada.com/eshop/.

Vůně archetypu Matka v sobě obsahuje esence a záměr léčit téma mateřství (chuť či neschopnost otěhotnět, potraty, mateřské pudy, rozvíjení mateřské lásky apod.). Vůně archetypu Panna v sobě obsahuje esence a záměr poznat v sobě čistou ženskou energii, křehkost a nevinnost, zároveň i hravost, volnost a dynamiku. Vůně archetypu Čarodějka v sobě snoubí podporující smyslné esence a záměr pro jedinečnost, kreativitu, sebevědomí a soběstačnost každé ženy, pomáhá s předmenstruačním syndromem a podporuje osobité poslání a smysl života ženy, která ho používá.

S láskou

Yamuna

www.psychoterapeutka.eu

www.mamjirada.com