Moje osobní zkušenost s vaginálním mapováním – 2. část

18181a2b6cc55ce131a0684d7eb39ce2K druhému léčení jsme se dostaly po delší době. Potřebovala jsem větší odstup a moje vagína si říkala o klidový režim. Trvalo mi několik týdnů, než jsem byla schopná opět přijmout léčení. Při intimních hrátkách jsem se omezila na klitoris a dovnitř jsem opravdu nemohla nic a nikoho přijmout.

Na druhé léčení jsem se ale velmi těšila, chtěla jsem již konečně od posledního mapování, po kterém díky vzpomínce z dětství ve mně zůstávalo mé vnitřní nastavení (rozuměj odmítání), a tak jsme šly rovnou na věc. Nepotřebovala jsem tolik “tanečků” dokola jako při prvním léčení, partnerka mohla jít rovnou dovnitř a celé léčení trvalo hodinu a 36 minut.

Zkusily jsme to hned od 12 čili od Gbodu. Doteky na tomto místě byly příjemné, takže jsme pokračovaly proti směru hodinových ručiček na nižší čísla. Docela rychle jsme se dostaly bez zjevných problémů od 9, kde byly drobné zbytky pocitů z porodu, k 8, kde jsem ale cítila silně při tlaku bolest vystřelující opět do konečníku a oblasti perinea. Začala jsem se třást, nohy mi cukaly a mně se vybavily všechny potraty, které jsem prošla v tomto i v jiných životech. Cítila jsem velkou bezmoc nad tím, že se děti rodí, pak umírají, viděla jsem spousty malých tělíček potracených nebo čerstvě narozených a mrtvých, hladové děti v Africe, samé těžké obrazy. Hodně jsem to musela prodýchávat a odplavovat slzami. Křičet mi nešlo.

Po delší době bolestivost bodu odešla a obrazy se staly nezřetelnými – přešly jsme k 6 (jihu), kde se minule otevřelo téma zneužití z mého dětství, nyní jsem byla mile překvapena, že místo bylo klidné a bez jakékoliv nepříjemné vzpomínky nebo tělesného pocitu. Partnerka se poté vrátila k 10, nějak jí to tam intuitivně vrátilo a nahmatala tam velkou zatvrdlinu – takový srůst. Velmi byl energeticky i fyzicky spojen s klitorisem, ihned jsem cítila silné řezání a pálení v oblasti klitorisu a okolí a vybavilo se mi mrzačení žen při obřízce a mé vlastní kuchání v jiném životě. Bolest to byla nepředstavitelná, mnohem horší než porodní bolesti. Hlavou mi šly myšlenky proč někdo takto mrzačí ženy – aby necítily rozkoš a byly závislé, ponížené? Bylo mi z toho velmi fyzicky špatně a hodně jsem plakala. Srůst, který se v daném místě vytvořil téměř nešel rozmasírovat a byla to celkem zdlouhavá práce, než v jeden okamžik podlehl tlaku a dokázal se uvolnit. Toto místo ale nebylo zcela zaléčeno a věděla jsem, že při dalším léčení se k němu budeme muset vrátit.

Z radosti, že na 6 nic již není jsem byla nemile překvapena, že na 5 se otevřel podobný pocit, který jsem cítila při prvním léčení na 6 – uvažovala jsem, zda se to místo nepřesunulo, ale z hlavy mne doslova vyrazila partnerka, která větším tlakem zpřítomnila pocit, který se tam ukrýval – pocházel z mých 17 let, kdy se mne pokusil jeden mladík ve sklepě znásilnit. Prožívala jsem to, jak jsem panna a muž do mne strká svůj pro mne obrovský penis, vnímala jsem to sevření, svou ztuhlost z šoku i pocit obrovské vyschlosti mé vagíny, ač mne partnerka upozornila, že rozhodně ve skutečnosti při tom nejsem vůbec suchá. Pociťovala jsem vchod do mé vagíny jako rozorané bolestivé a suché pole.

Po chvíli se i tohle místo uklidnilo, opět pomohly potoky slz a vědomé odpuštění.

Pak jsme se dostaly ke “struně” mezi 5 a 1, byla již měkčí a nevyvolávala ve mně žádné nepříjemné pocity jako minule. Na 2 byl ale opravdu nepředstavitelný zážitek – otevřel se mi obraz rituálního znásilňování žen, já byla mezi nimi, spousta mužů, spousta násilí a bolesti. Při léčení se dělalo partnerce špatně (neviděla obrazy, jen cítila tu energii), říkala mi, že tam mám úplnou propast, do které v jeden okamžik svým prstem “zahučela” a já jsem pak hodně z hloubi duše ječela, brečela už ani nevím co  jsem ze sebe vydávala za zvuky, byl to silný očistec. Hlavou mi šlo, jak tohle může udělat člověk bližnímu svému. Uvědomila jsem si, že jsem našla vzpomínku – prapříčinu mého přesvědčení, že sex nemůžu mít spojený s láskou. Tento děsivý zážitek opravdu s láskou neměl nic společného. Partnerka vše, čím jsem procházela cítila, tak mi vložila svou měkkou teplou dlaň na mé srdce a snažila se propojit vibračně dané místo s mým srdcem, centrem lásky. To mne uklidnilo. Namísto mé vaginy jsem ale měla vjem krvavé beztvaré kaše, bála jsem se, že moje vagína už nikdy nebude vypadat jako dřív. Musela jsem si vybavit odlitek, abych se přesvědčila, že je určitě v pořádku, stejně krásná, jen že odchází tento příšerný zážitek z jiného života. Po tomto bodu jsem byla hodně vyčerpaná a na jedničce naprosto dezorientovaná. Při doteku tohoto místa jsem ztrácela pojem o čase a místě, vnímala jsem místnost, partnerku i své tělo deformovaně a rozpadlé na kousky.

Pocity “mimoňství” odezněly a my se vrátily na dvanáctku, abychom tyto traumatické zážitky, které jsme s odvahou zaléčily a vypustily ven, mohly dokončit potěšením. Partnerka mi masírovala Gbod a klitoris a mé tělo se rozvibrovalo v celotělovém vulkanickém orgasmu. Byla to velmi příjemná tečka za tímto léčením.

V noci jsem prožívala pocity odplouvajícího hnusu a téměř zvracela. Po několik dní po léčení jsem ještě vnímala silné bolesti na straně, kde byl “srůst” z obřízky.

Těšte se na další pokračování, bude také stát za to.

Chci jen upozornit, že ne všechny ženy mají podobné zážitky z jiných dimenzí, nemají obrazy z minulých životů, jen pocity a případně vzpomínky z dětství či dospělosti. Mně se tyto silné zážitky ukazují proto, že pracuji s jinými dimenzemi v rámci šamanského léčení a díky rozvinuté intuici, kterou používám při intuitivní terapii, vidím obrazy minulých životů a prapříčiny stávajících problémů a jejich kořeny. Některé ženy mají naopak velmi příjemné pocity během mapování až extatické stavy plné blaženosti a rozkoše. Každá žena je jedinečná, takže má i svůj jedinečný zážitek z vaginálního mapování.

 

 

S láskou a vděčností

Yamuna