O našich vůních a špercích (o Čarodějce)

PrintPro ženy jsme v našem projektu MÁM JI RÁDA (www.mamjirada.com) připravily kolekci exkluzivních parfémů podle 4 ženských archetypů a také nádherné Hand made šperky tvořené s láskou – také pro 4 archetypy. Seznámit se s nimi mohou na akci 15.9., nebo na mých přednáškách – na výstavě EZOTERA 21.9. a na  festivalu Miluj svůj život 27.10. Stačí mne kontaktovat na tel: 724979756.

Parfémové esenciální oleje jsou každý speciálně tvořený pro léčení témat daného lunárního období a také pomáhají ženě vyrovnávat se s některými úskalími daného období. Podporují její jedinečnost a každý parfémek, protože je to živoucí „bytost“, bude přebírat od své majitelky i její energii specificky se projevující v dané fázi a bude přímo jen jí pomáhat prohloubit její jedinečnost a její schopnost být sama sebou, autentická v každé fázi měsíce.

srdickaŠperky jsou ve tvaru našeho loga – vagína v srdci a mají pomáhat ženě, aby si díky jejich nošení více zvědomovala, že je ženou se vším všudy, co k ní patří, že je nádherná a hrdá na své ženství. Díky nošení jednotlivých variant 4 archetypů – šperku pro Pannu, Matku, Čarodějku a Vědmu, bude moci dát světu najevo, v jaké fázi se nachází, aby byla lépe a rychleji okolím pochopena se svým specifickým vnitřním nastavením v dané lunární fázi. Každý šperk je jedinečný a originální kousek nejen svým zpracováním, ale i podobou.

Pro lepší porozumění vám nyní stručně popíšu specifika jednotlivých lunárních fází a v závěru každé fáze napíšu, jaký záměr byl vůni vtištěn do paměti, se kterým bude s ženou pracovat. Začnu s archetypem, který je mi osobně nejbližší :o)

(Bližší informace o obsahu ingrediencí, i když ne o všech, neboť každá vůně je tajemstvím autora, a informace o drahých kamenech a podobě šperků, najdete v našem eshopu na www.mamjirada.com.)

obrazek čarodějkaArchetyp Čarodějka je aktivní v období před menstruací. Tato doba napětí, frustrace, kritičnosti nás může zcela zavalit, a my pak tuto fázi můžeme prožívat velmi nepříjemně a s obavami. Je to zároveň ale chvíle, kdy jsme nejvíce spojené s naší intuicí, můžeme ve svém kotlíku stvořit doslova cokoliv. Jsme kreativní a jedinečné, schopné najít odpovědi na dlouho pokládané otázky, jsme schopny vyčistit staré a nepotřebné záležitosti, a uvolnit tak místo pro něco nového. Jsme v tuto dobu aktivní až netrpělivé, dokud nepochopíme, že svou splašenou mysl můžeme zaměstnat právě hledáním odpovědi na položenou otázku, hledáním řešení problému, přebíráním a zbavováním se starého nebo se prostě ponoříme do stavů meditace, protože v tomto období jsme svým hormonálním i psychickým nastavením velice dobře přizpůsobeny k hlubokým meditativním vhledům. Je to příprava na období klidu – období menstruace.

Ze sexuálního hlediska máme chuť experimentovat, používat nové a neozkoušené hračky, způsoby a polohy. Vymýšlíme různá aranžmá a chceme prostě kreativně svádět partnera. Některé ženy, když ještě neumí pracovat se svoji sebekritičností (mají pocit, že jsou ošklivé, tlusté apod.) a napětím, které se v nich v této fázi kumuluje, mohou naopak partnera „odmítat“, ačkoliv uvnitř tajně touží, aby je objal a pomiloval se s nimi. Na partnerovi je, aby svou blízkostí (objetím) ubezpečil svou ženu, že ona i vše je v pořádku, a pak se s ní nevšedně pomiloval.

ČARODĚJKAVe vůni pro archetyp Čarodějka je nejvíce ingrediencí ze všech našich vůní. Doslova je jimi kotlík zaplněn po okraj. Z nich je v kouzelném kotlíku stvořen neopakovatelný koktejl překvapujících kombinací, které společně hrají orientální, hlubokou a velmi svůdnou notu. Jednotlivé vrstvy parfémku se uvolňují postupně, takže žena, která se jím navoní, voní stále jinak a velmi nevšedně a smyslně. První se většinou uvolňuje skořice, po ní Šeherezáda odkládá své další závoje a vy samy můžete zjistit, kolik jich je. Šeherezáda byla chytrá a tvořivá, věděla, jak na muže vyzrát, aby si zachránila svůj život a nalákala svého muže na další společnou noc. Skořice se v ní snoubí s ambrou (hlubokou moudrostí a chytrostí), společně tkají své příběhy s kardamomem a dalšími pomocníky. Buďte tedy jako ona a díky naší vůni se vám to podaří. Budete neodolatelné, svůdné, zajímavé, nevšední a jedinečné. V této vůni je vložen záměr, aby pomáhala každé ženě najít svou jedinečnost, svůj dar, kterým si bude tvořit svou skvělou přítomnost i budoucnost. Naše vůně Čarodějka je stvořena proto, aby si ženy díky ní uvědomily, že jsou nádherné, smyslné, plné intuitivních nápadů a vhledů. Aby si díky ní prohloubily svou vášnivost a schopnost žít radostně naplno. Aby byly sebevědomé a sebejisté, schopné se samostatně prosadit. Zkrátka, aby jim svět ležel u nohou :o)

flakonek carodejka  v krabiccečarodějka4 archetypy

Více v eshopu na: www.mamjirada.com