Semináře pro ženy

fotka mandalaVize projektu pro ženy: „léčení ženství, přijetí svého těla, přijmout se jako žena, vnímat svou ženskost, s láskou se otevřít sobě i druhým“.

Projekt pro ženy MÁM JI RÁDA je celistvý, týká se léčení ženství na všech úrovních, tedy na úrovni fyzické, psychické a emocionální (například znásilnění, zkvalitnění sexuálního života, problém s otěhotněním, jizvy po porodu i na „na duši“, sebepoznání, vnímání svého ženství, své jedinečnosti a darů atd.)

Intenzivní sebezkušenostní semináře pro ženy jsou rozděleny do čtyř částí. Seminář 4 Archetypy s tancem 4 živlů.

V průběhu semináře budeme pracovat s traumaty ženy, zjednodušeně řečeno každá žena si otevře „staré rány“, které na semináři „zaléčíme“.

Účastnici semináře čeká intenzivní kontinuální péče. Může na semináři i v mezidobí mezi jeho jednotlivými částmi individuálně konzultovat svůj proces a změny a to kdykoli bude cítit potřebu; dostane pochopení a podporu po celou dobu tohoto zlomového procesu svého života. V mezidobí mezi jednotlivými částmi semináře dále bude plnit „úkoly“ a zpracovávat témata tak, aby v co největší míře rozvíjela získané znalosti a zkušenosti.

Účastnice semináře bude mít veškeré individuální konzultace mimo vlastní seminář za zvýhodněnou cenu a jejich konzultace budou upřednostněny oproti mým ostatním klientům/klientkám. Konzultace mohou probíhat osobně nebo telefonicky, přes skype.

Konkrétní náplň semináře úzce souvisí s logem, které vzniklo na základě odlitku vagíny. Logo symbolizuje hlavní poslání tohoto semináře ženství „milovat se taková, jaká jsem, každou svou část“.
1452112_244457332370525_1975643445_nDetailní náplň seminářů:

práce s ženskými archetypy (panna, matka, čarodějka, vědma), hormonální jóga, tantrické léčení, hluboká relaxační cvičení, léčení lůna, vagíny, rodinné konstelace, šamanské meditace, dechová cvičení (zklidnění a nabuzení organismu), rituály, masáže, práce s pánevním dnem, tanec, arteterapie, práce s menstruačním cyklem, techniky podpory tvořivosti a probuzení jedinečnosti ženy, nalezení vnitřního poslání, komunikační a sociální dovednosti, partnerská témata, role ženy a v rámci profesního života, setkání s temnými stránkami svého ženství a vyrovnání se s nimi, inspirace k sebelásce.

 

 

Pro jakou ženu je seminář určen?

  • Pro dospělou ženu (18 let a více), která si uvědomila, že není spokojená v určitých životních rolích, které zastává.
  • Pro ženu, která prožila nepříjemné situace nebo traumata související s jejím ženstvím, tělem a sexualitou.
  • Pro ženu, která nemůže otěhotnět, má potíže donosit dítě, má strachy z mateřství a porodu, zažila traumata z prožitých potratů.
  • Pro ženu, která chce být autentická ve všech svých vztazích.
  • Pro ženu, která hledá seberealizaci a hlubší prožitek sebe sama na všech úrovních.

 

Detailní popis cílové skupiny:

Necítí se být ženou, cítí, že něco není v pořádku, má pocit, že „nosí kalhoty“. Cítí silnou potřebu rozvinout svou osobnost, vyřešit své vztahy (současné i budoucí), chce si porozumět, chce pochopit důvody svých výkyvů (nálad).

Chce se naučit se sebou pracovat, se svým tělem, dary, ale i zvládat negativní stránky své osobnosti.
Chce odstranit psychicko-fyzické blokády, kvůli kterým nedostává od života to, co si přeje.
Cítí, že potřebuje přijmout své tělo a svou sexualitu, nalézt svou jedinečnost, autentičnost, dary a zjistit své poslání.
Chce vyřešit své partnerské a vztahové problémy.
Chce i po menopauze prožívat kvalitní naplněný život.

Absolventka semináře vyléčí/ozdraví během semináře své ženství komplexně.

Seminář bude probíhat pod vedením zkušené lektorky psycholožky a psychoterapeutky Mgr.et Mgr. Petry Yamuny Wolf (www.psychoterapeutka.eu).

Seminář - 4 Archetypy

Kde: Centrum Maitasuna, Praha 3

Kdy: 31.3., 14.4., 21.4., 12.5.2018

Od 10h do 20/21hod

Cena: 7.000kč/4 setkání (což vychází 1.750kč/1 setkání/10hodin intenzivní práce

Skupina je uzavřená (pro pocit bezpečí), což znamená, že do rozjetého semináře nemohou vstupovat nové ženy.

při platbě do 9.3.2018 na č.účtu 167194724/0300 je cena za 4 setkání 6.500kč, poté je cena při platbě na účet 7.000,-kč.

Kontakt: 724979756, petrunila@centrum.cz

Kapacita je omezena na max. 14žen

na všechny odvážné ženy se těší

Yamuna

 

Budeme tančit, dotýkat se, meditovat, pracovat s pánví, cykličností, konstelovat, tvořit, modelovat, malovat, plakat, smát se, povídat si a sdílet v kruhu žen. Program je nabitý, seminář bude intenzivním zážitkem a sebepoznáním pro každou ženu.

Skupina je uzavřená (pro pocit bezpečí), což znamená, že do rozjetého semináře nemohou vstupovat nové ženy.

 

OBSAH:

Seminář: 4 Archetypy

1, setkání: 31.3.2018

vaginální mapování

Archetyp Panny – vstup do ženství a zaměření na tělo

Seznámení se s tělem a svým ženstvím, vztah k sobě, sebeláska

Malování a modelace ženství

Rodinné konstelace – Panna, Téma první menstruace, první pohlavní styk, rituály a léčivé meditace

Ženská cykličnost a jak s ní pracovat

Tanec pro posílení ženství a archetypu Panny

2, setkání: 14.4.2018

konstelační seminář matka

Archetyp Matka – mateřství a různé ženské role

Konstelace (potraty, úmrtí dětí, porod)

Koláže na téma ženské role

Terapie hlubokým dotekem® - Vaginální mapování – seznámení se s technikou

Tanec – 3 role (matka, manželka, milenka)

Rituál + léčivé meditace pro mateřství, téma zrození

3, setkání: 21.4.2018

LILIT a EVA

Archetyp Čarodějka – tvořivost a jedinečnost, setkání s temnou stránkou ženství

Setkání s temnými stránkami – Černá luna -Lilith

Hledání talentů, jedinečnosti, darů

Vizualizace, arteterapie

Vytvoření masky, tvořivost a kreativita

Řešení vnitřního kritika,Rituál Eva a Lilith

Tanec – Tanec Evy a Lilith

4, setkání: 12.5.2018

šamanismus a tantra mazlení

Archetyp Vědma – moudrá žena v nás

Propojení se s elementy (vzduch, voda, oheň, země)

Očistné šamanské techniky, meditace, Tanec 4 živlů

Červený stan – posílení ženské energie

Práce se silovými zvířaty a tématem smrti

 

Při Tanci 4 živlů – ZEMĚ se spojíme se svými kořeny, s první čakrou. Prožijeme v tanci katarzi z prenatálního období. Spojíme se s tématem důvěra versus nedůvěra, autonomie versus stud a pochybnosti a podnikavost versus vina. Přes nejranější vzpomínky uložené v našem těle se ponoříme do mateřského lůna a najdeme i cestu z něj ke svobodnému životu. Prožijeme spojení s naším tělem, s Matkou Zemí, našimi předky a božským ženstvím. Budeme naplno vnímat různé kvality tohoto elementu.

Při Tanci 4 živlů – VODA se spojíme se svými emocemi, s druhou čakrou. Prožijeme v tanci katarzi z uvolněné sexuální energie. Rozvineme téma přičinlivost (neboli schopnost tvořit a budovat) versus podřízenost. Budeme plout na vlnách našich proměnlivých emocí. Spojíme se se všemi kvalitami a skupenstvími vody. Pochopíme, co nás přitahuje a co odpuzuje. Budeme tancem léčit téma ženství, menstruace, cykličnost a intimní spojení s druhými.

Při Tanci 4 živlů – OHEŇ se spojíme se svým posláním, se směřováním své duše, s osobní silou, s třetí čakrou. Prožijeme v tanci transformační katarzi z uvolněné vášně z našeho slunečního ohně. Čeká nás práce na tématech oddanosti a závazků. Rozvineme téma identity versus chaos, zmatek a rozpaky. Zahoříme pro osobní vize. Budeme tancem léčit téma závislost, moc, nemoc a bezmoc.

Při Tanci 4 živlů – VZDUCH se spojí v posvátném sňatku v našem srdci náš vnitřní muž a naše vnitřní žena – ANIMUS a ANIMA, spojíme se s naší duší a čtvrtou čakrou. Prožijeme v energetickém tanci sladkou katarzi z uvolněné sebelásky z našeho srdečního pletence. Čeká nás práce na rozšíření našeho srdce. Rozvineme téma důvěrná blízkost versus izolace. Zahoříme v srdci soucitem. Budeme tancem léčit téma odvahy milovat.