Womb Blessing® semináře

Jsem certifikovaná Moon Mother ®. Mohu poskytovat a podporovat ženy v celosvětovém Požehnání lůna – Worldwide Womb Blessing ® od Mirandy Gray.

Více informací  o této akci a možnost zaregistrovat se na jeden časový  i datumový termín na 5 termínů v každém roce najdete na www.wombblessing.com

Mohou se registrovat i muži, na audio meditaci pro ně na tuto akci pracuji.

Dále poskytuji léčení lůna (cena je 500,-kč), které slouží k vyrovnání energie v lůně a k harmonizaci všech 4 archetypů (panna, matka, čarodějka a vědma). Dále nabízím individuální WOMBBLESSING® – Požehnání lůna (cena je 700,-kč). Termíny je nutné si domlouvat telefonicky na tel: 724979756.

Na festivalu Allfest v Litoměřicích budu poskytovat v Červeném stanu v pátek od 14hod hromadnou energizaci lůna a meditaci Požehnání lůna.

Meditace Požehnání lůna :

https://www.youtube.com/watch?v=sOSkbCSXpqw&t=5s

Semináře a rituály pro ženy  nyní zrají do nové podoby – budou více o přechodových rituálech, tvoření rituálních silových panenek, šamanském tanci apod. Vše najdete až to bude “venku” na webu psychoterapeutka.eu


 

 

Seminář Tanec 4 živlů

Při Tanci 4 živlů – ZEMĚ se spojíme se svými kořeny, s první čakrou. Prožijeme v tanci katarzi z prenatálního období. Spojíme se s tématem důvěra versus nedůvěra, autonomie versus stud a pochybnosti a podnikavost versus vina. Přes nejranější vzpomínky uložené v našem těle se ponoříme do mateřského lůna a najdeme i cestu z něj ke svobodnému životu. Prožijeme spojení s naším tělem, s Matkou Zemí, našimi předky a božským ženstvím. Budeme naplno vnímat různé kvality tohoto elementu.

Při Tanci 4 živlů – VODA se spojíme se svými emocemi, s druhou čakrou. Prožijeme v tanci katarzi z uvolněné sexuální energie. Rozvineme téma přičinlivost (neboli schopnost tvořit a budovat) versus podřízenost. Budeme plout na vlnách našich proměnlivých emocí. Spojíme se se všemi kvalitami a skupenstvími vody. Pochopíme, co nás přitahuje a co odpuzuje. Budeme tancem léčit téma ženství, menstruace, cykličnost a intimní spojení s druhými.

Při Tanci 4 živlů – OHEŇ se spojíme se svým posláním, se směřováním své duše, s osobní silou, s třetí čakrou. Prožijeme v tanci transformační katarzi z uvolněné vášně z našeho slunečního ohně. Čeká nás práce na tématech oddanosti a závazků. Rozvineme téma identity versus chaos, zmatek a rozpaky. Zahoříme pro osobní vize. Budeme tancem léčit téma závislost, moc, nemoc a bezmoc.

Při Tanci 4 živlů – VZDUCH se spojí v posvátném sňatku v našem srdci náš vnitřní muž a naše vnitřní žena – ANIMUS a ANIMA, spojíme se s naší duší a čtvrtou čakrou. Prožijeme v energetickém tanci sladkou katarzi z uvolněné sebelásky z našeho srdečního pletence. Čeká nás práce na rozšíření našeho srdce. Rozvineme téma důvěrná blízkost versus izolace. Zahoříme v srdci soucitem. Budeme tancem léčit téma odvahy milovat.