Sladce Láskyplná Vůně MATKY

3-profimedia_0014474105Matka je květinová vůně, sladká měkká náruč vystlaná růžemi, vanilkou a lotosem. 

OBSAH: 7ml

Esenciální parfémová vůně může obsahovat kal, či jinak během svého používání měnit barvu či vůni podle energie, kterou je od zákaznice ovlivněna. Na tyto změny nebude brán zřetel při reklamaci.

Pokud není vůně skladem je dodací doba od dodavatele 14dní.

Cena jedné vůně je 1500kč, při koupi dvou vůní platíte za jednu 1400kč. Při koupi všech 4 archetypálních vůní platíte za jednu 1300kč. Při potřebě doplnit flakonek, stačí flakonek donést na adresu na Praze 7 nebo zaslat poštou tamtéž, cena dolití parfémové vůně je 1000kč.

matkaV každé vůni jednotlivého archetypu je i záměr pro něj – u Matky to je, aby vůně podporovala v ženě mateřství – laskavost, schopnost otevřít se partnerovi, probudit v sobě živočišnou samičku připravenou pro páření, léčí také témata ztráty dítěte a další problémy spojené s mateřstvím a rolí matky. Každá žena, která si vůni objedná si do ní pak může vložit ještě svůj osobní záměr, který je pro její práci s vůní daného archetypu důležitý a speciální. Každý záměr mění vůni. Vůně je živý organismus a mění se tak, jak se mění žena. Vůně si lze přijít po domluvě očichat a vyzkoušet na svém těle na adrese: Letohradská 671/13, Praha 7. Domluvit se na dni a čase můžete na tel: 724979756.